Read Špinuška by Annie M.G. Schmidt Free Online


Ebook Špinuška by Annie M.G. Schmidt read! Book Title: Špinuška
The author of the book: Annie M.G. Schmidt
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 8.84 MB
Edition: Verbarium
Date of issue: November 2015

Read full description of the books:

Že kto je to Špinuška? Nuž, najšpinavšie dievčatko na svete. Jej samej to až tak neprekáža, zato veľmi dobre vie, čo si želá mamička: aby sa jej aspoň raz v živote podarilo zostať čistou. Spolu so svojím psíkom sa naozaj snaží, ale vždy jej to čosi prekazí. Vôbec nemôže za to, že raz sa jej na hlavu vyleje vedro špiny, inokedy ostrieka celú izbu paradajkovou polievkou či zaplaví polovicu mesta penou, keď sa pokúša očistiť od špiny.

Annie M. G. Schmidt, najznámejšia holandská spisovateľka pre deti, a jej dvorný ilustrátor Fiep Westendorp sa vynikajúco dopĺňajú. V Špinuške, ktorá sa doma považuje za absolútnu klasiku, vytvorili pôvabné dielko, plné láskavého humoru, čo zaručene zaujme aj naše deti.

Read Ebooks by Annie M.G. SchmidtRead information about the author

Ebook Špinuška read Online! Anna Maria Geertruida Schmidt was a Dutch writer.

Although she wrote a variety of poems, songs, books, plays, musicals, and radio- en television drama, she is known best for her children's literature, for which she received the Hans Christian Andersen Award in 1988. She committed suicide a day after her 84th birthday and was buried in Amsterdam.Ebooks PDF EpubAdd a comment to Špinuška
Read EBOOK Špinuška by Annie M.G. Schmidt Online free

Download PDF: pinuka.pdf Špinuška PDF