Read The Witcher Volume 1 by Paul Tobin Free Online


Ebook The Witcher Volume 1 by Paul Tobin read! Book Title: The Witcher Volume 1
The author of the book: Paul Tobin
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 3.12 MB
Edition: Dark Horse Books
Date of issue: September 23rd 2014

Read full description of the books:

Co si budeme namlouvat, Sapkowski je Sapkowski, jeho absence je zkrátka znát. Geralt se chová dost odlišně, než jak tomu u zádumčivého bělovlasého zaklínače bylo v knižní sáze. Záštita CD Projektu je dvousečná - na jednu stranu je tento grafický román vizuálně nádherný kousek, na stranu druhou se cílí hlavně na čtenáře Zaklínačem dosud nepolíbené, aby si po přečtení případně koupili i hru. To má za následek příliš expozice a vysvětlování souvislostí v neohrabaných dialozích.

Geralt mimo jiné při použivání znamení daný znak vykřikuje nahlas ("Aard!", "Igni!"), což v knižní předloze, ba ani ve hře není. Působí to dost směšně - až jsem si vzpomněl na Pokémony a vykřikování vlastních jmen při útočení.

Dále je otravné nadbytečné a nesmyslné zvýrazňování náhodných slov v textu. Proboha proč?

Příběh jinak ale baví, zvolená lokace v začarovaném domě upřostred temného hvozdu se povedla na jedničku. Kromě zaklínače nemám k jednotlivým postavám výtku. Příjemná jednohubka.

Read Ebooks by Paul TobinRead information about the author

Ebook The Witcher Volume 1 read Online! Paul Tobin is the Eisner-award winning, New York Times-bestselling author of Bandette, Colder, and many other comic books and graphic series. His original graphic novel I Was the Cat was nominated for an Eisner in 2015.

The Genius Factor: How to Capture an Invisible Cat , first in his five-book series of middle-grade books, came out in 2016 from Bloomsbury Kids in the USA, the UK, and worldwide. The second book in the series, How To Outsmart A billion Robot Bees , came out March 2017.
.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to The Witcher Volume 1
Read EBOOK The Witcher Volume 1 by Paul Tobin Online free

Download PDF: the-witcher-volume-1.pdf The Witcher Volume 1 PDF