Read Usměvavý muž by Henning Mankell Free Online


Ebook Usměvavý muž by Henning Mankell read! Book Title: Usměvavý muž
The author of the book: Henning Mankell
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 490 KB
Edition: Host
Date of issue: 2014

Read full description of the books:

Nastal čas, aby komisař Wallander skončil u policie? Další temná záhada z bestsellerové série.

Poté co komisař Kurt Wallander při výkonu služby zabije člověka, propadne se do alkoholem poháněné deprese. Během dlouhých, osamělých procházek po dánském pobřeží dospěl k rozhodnutí, že jeho čas u policie je u konce. Vyhledá ho však starý přítel a požádá ho o pomoc při vyšetřování podezřelé smrti jeho otce. Kurt o tom nechce ani slyšet a chystá se podat výpověď. Záhy však zjistí, že onoho přítele nalezli zastřeleného. Okamžitě změní rozhodnutí a vrátí se do práce, aby vyšetřil případ dvojnásobné vraždy.

Postupně odkrývá spletitou síť podvodů a za tím vším tuší věčně usměvavou tvář. Má to všechno nějakou souvislost? Ale zatímco se Wallander vydal na stopu vrahovi, někdo je na stopě Wallanderovi.

Read Ebooks by Henning MankellRead information about the author

Ebook Usměvavý muž read Online! Henning Mankell was an internationally known Swedish crime writer, children's author and playwright. He was best known for his literary character Kurt Wallander.

Mankell split his time between Sweden and Mozambique. He was married to Eva Bergman, Swedish director and daughter of Ingmar Bergman.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Usměvavý muž
Read EBOOK Usměvavý muž by Henning Mankell Online free

Download PDF: usmvav-mu.pdf Usměvavý muž PDF